C-Z Sport
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Spelade matcher
SEPTEMBER 2021
 
25
12:00
lör
12:00    
Dam och U-lag, Ekäng A
Hyssna IF - Kronängs IF2  -  4  
25
12:00
lör
12:00    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF U - Kabel Åttio/Borås AIK1  -  0  
24
18:00
fre
18:00    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF - Redvägs FK
  -      
23
19:00
tor
19:00    
Junior, Vävarevallen C-plan
Junior » 
Skene IF - Kronängs IF
  -      
20
19:30
mån
19:30    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF - Sjötofta IF3  -  1  
 
19
19:00
sön
19:00    
Junior, Kronäng Arena konstgräs 1
Junior » 
Kronängs IF - Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö
3  -  0  
19
17:00
sön
17:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Svart - Sjömarkens IF
  -      
19
16:00
sön
16:00    
F11, Lassalyckan C-plan
F11 » 
Ulricehamns IFK Blå - Kronängs IF
  -      
19
16:00
sön
16:00    
P11, Kronäng Arena
P11 » 
Kronängs IF Vit - Dalsjöfors GoIF
  -      
19
15:00
sön
15:00    
F07-08, Kronäng Arena
F07-08 » 
Kronängs IF - Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö
3  -  4  
19
12:00
sön
12:00    
Dam och U-lag, Tånga Hed A-plan
Vårgårda IK - Kronängs IF U2  -  1  
19
11:00
sön
11:00    
P10, Sämshov B
P10 » 
Tvärred/Vegby - Kronängs IF
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P10, Kronängs Arena
P10 » 
Kronängs Idrottsförening - Sandareds IF
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF Vit - Sandareds IF
  -      
18
11:00
lör
11:00    
Utvecklingslag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF U - Byttorps IF U15  -  2  
17
18:00
fre
18:00    
F08-09, Kronäng Arena
F08-09 » 
Kronängs IF - Sjömarkens IF
1  -  1  
16
19:00
tor
19:00    
Herr, Viskavallen A
Herr » 
Kinna IF - Kronängs IF
4  -  1  
15
18:00
ons
18:00    
P10, Örby IP C
P10 » 
IFK Örby - Kronängs IF Vit
  -      
14
19:30
tis
19:30    
Junior, Lassalyckan B-plan
Junior » 
Ulricehamns IFK - Kronängs IF
2  -  1  
13
19:30
mån
19:30    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF U - Byttorps IF3  -  2  
13
19:30
mån
19:30    
Utvecklingslag, Dalsjöhov konstgräs
Dalsjöfors GoIF - Kronängs IF U4  -  2  
 
12
18:00
sön
18:00    
F08-09, Trollevi C konstgräs
F08-09 » 
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Kronängs IF
2  -  4  
12
15:00
sön
15:00    
F11, Kronäng Arena
F11 » 
Kronängs IF - Tvärred/Vegby
  -      
12
15:00
sön
15:00    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF Vit - IFK Örby
  -      
12
11:00
sön
11:00    
Dam och U-lag, Björnskogsvallen
Rävlanda/Bollebygd U (9:9) - Kronängs IF  -      
12
10:50
sön
10:50    
P11, Lassalyckan C-plan
P11 » 
Ulricehamns IFK Svart - Kronängs IF Vit
  -      
11
14:00
lör
14:00    
P12, Hedens IP
P12 » 
Fristads GoIF Vit - Kronängs IF Svart
  -      
11
10:50
lör
10:50    
F07-08, Lassalyckan B-plan
F07-08 » 
Ulricehamns IFK Blå - Kronängs IF
3  -  4  
10
18:00
fre
18:00    
P06-08, Ryda Sportfält A
P06-08 » 
IF Elfsborg - Kronängs IF
2  -  2  
10
18:00
fre
18:00    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF - Dalstorps IF
  -      
09
19:30
tor
19:30    
Herr, Kronäng Arena konstgräs 1
Herr » 
Kronängs IF - Göta BK
0  -  2  
 
05
19:00
sön
19:00    
Junior, Kronäng Arena konstgräs 1
Junior » 
Kronängs IF - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö
3  -  0  
05
17:30
sön
17:30    
F11, Kronäng Arena
F11 » 
Kronängs IF - Borås AIK
  -      
05
16:00
sön
16:00    
P11, Kronäng Arena
P11 » 
Kronängs IF Svart - Byttorps IF Svart
  -      
05
15:00
sön
15:00    
F07-08, Kronäng Arena
F07-08 » 
Kronängs IF - Byttorps IF
1  -  1  
05
12:00
sön
12:00    
P10, Viskavallen Pruhultsplanen B
P10 » 
Kinna IF Röd - Kronängs IF Vit
  -      
04
15:00
lör
15:00    
Dam och U-lag, Lygnevi A
Hus FF (9:9) - Kronängs IF0  -  5  
04
13:00
lör
13:00    
Herr, Sjuntorpsvallen A
Herr » 
Sjuntorps IF - Kronängs IF
3  -  0  
04
11:00
lör
11:00    
C-lag, Holmängen A-plan
C-lag » 
Töllsjö IF - Kronängs IF B
1  -  2  
03
18:00
fre
18:00    
P06-08, Kronäng Arena
P06-08 » 
Kronängs IF - Rydboholms SK
2  -  1  
02
19:30
tor
19:30    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF U - Hemsjö IF0  -  1  
01
18:30
ons
18:30    
P11, Tranehov C
P11 » 
Tranemo IF Röd - Kronängs IF Vit
  -      
AUGUSTI 2021
 
31
19:30
tis
19:30    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF - Svenljunga IK U2  -  0  
31
17:30
tis
17:30    
F11, Kransmossens IP D
F11 » 
Mariedals IK - Kronängs IF
  -      
 
29
19:30
sön
19:30    
C-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
C-lag » 
Kronängs IF B - Hedared/Sandhult
4  -  0  
29
18:00
sön
18:00    
Dam och U-lag, Brämhults IP A
Brämhults IK U - Kronängs IF U2  -  3  
29
17:30
sön
17:30    
F08-09, Sjöbo Arena
F08-09 » 
Borås GIF - Kronängs IF
3  -  1  
29
16:00
sön
16:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Vit - Bergdalens IK Vit
  -      
29
14:30
sön
14:30    
Junior, Brämhults IP A
Junior » 
Brämhults IK - Kronängs IF
2  -  2  
29
13:30
sön
13:30    
P11, Björkängsvallen
P11 » 
Bergdalens IK Svart - Kronängs IF Svart
  -      
29
13:00
sön
13:00    
P06-08, Byttorps IP A
P06-08 » 
Byttorps IF Grön - Kronängs IF
0  -  3  
29
11:00
sön
11:00    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF - Hillared/Sexdrega
  -      
27
17:30
fre
17:30    
P10, Byttorps IP B
P10 » 
Byttorps IF Vit - Kronängs IF
  -      
25
18:00
ons
18:00    
F11, Dalshov B-plan
F11 » 
Dalstorps IF - Kronängs IF
  -      
25
18:00
ons
18:00    
F07-08, Målevi
F07-08 » 
Toarpsalliansen Orange - Kronängs IF
1  -  1  
23
19:30
mån
19:30    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF U - Fristad/Borgstena/Sparsör (9:9)2  -  0  
 
22
16:00
sön
16:00    
C-lag, Sandevi B konstgräs
C-lag » 
Sandareds IF C - Kronängs IF B
  -      
22
16:00
sön
16:00    
Herr, Stavrelunds IP A-plan
Herr » 
Trollhättans FK - Kronängs IF
3  -  0  
22
15:00
sön
15:00    
F07-08, Kronäng Arena
F07-08 » 
Kronängs IF - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors
2  -  5  
22
13:00
sön
13:00    
F11, Kronäng Arena
F11 » 
Kronängs IF - Dalsjöfors GoIF Grön
  -      
22
13:00
sön
13:00    
P11, Kronäng Arena
P11 » 
Kronängs IF Vit - Byttorps IF Vit
  -      
22
13:00
sön
13:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Vit - Byttorps IF Vit
  -      
20
19:00
fre
19:00    
Junior, Kronäng Arena konstgräs 1
Junior » 
Kronängs IF - Dardania IF
2  -  2  
20
18:45
fre
18:45    
Dam och U-lag, Målevi A
Toarpsalliansen - Kronängs IF0  -  1  
20
18:00
fre
18:00    
F08-09, Kronäng Arena
F08-09 » 
Kronängs IF - IF Elfsborg
2  -  5  
20
17:30
fre
17:30    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF - Limmared/Tranemo
  -      
19
19:30
tor
19:30    
Herr, Kronäng Arena konstgräs 1
Herr » 
Kronängs IF - Rydboholms SK
1  -  1  
19
18:45
tor
18:45    
P06-08, Hallevi
P06-08 » 
Högvads BK - Kronängs IF
3  -  2  
19
18:30
tor
18:30    
P12, Mjörnvallen, D-plan
P12 » 
Alingsås IF FF Svart - Kronängs IF Svart
  -      
16
19:30
mån
19:30    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF - Kinna IF11  -  0  
16
18:45
mån
18:45    
Junior, Gårdavallen A-plan
Junior » 
Dalsjöfors GoIF - Kronängs IF
2  -  1  
 
15
19:00
sön
19:00    
C-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
C-lag » 
Kronängs IF B - Gånghester/Målsryd
2  -  1  
15
17:00
sön
17:00    
P11, Kronäng Arena
P11 » 
Kronängs IF Svart - Ulricehamns IFK Blå
  -      
15
15:00
sön
15:00    
F07-08, Glasvallen B-plan
F07-08 » 
Limmareds IF Svart - Kronängs IF
7  -  0  
15
15:00
sön
15:00    
F08-09, Kronäng Arena
F08-09 » 
Kronängs IF - Ulricehamns IFK
0  -  11
15
14:00
sön
14:00    
P10, Idrottsgården Konstgräsplan
P10 » 
Sjömarkens IF - Kronängs IF Vit
  -      
15
12:00
sön
12:00    
Dam och U-lag, Noltorpsvallen A
Alingsås KIK U - Kronängs IF U8  -  0  
14
16:30
lör
16:30    
Herr, Lassalyckan A-plan konstgräs
Herr » 
Ulricehamns IFK - Kronängs IF
3  -  0  
14
11:00
lör
11:00    
P11, Kransmossens IP D
P11 » 
Mariedals IK - Kronängs IF Vit
  -      
11
19:00
ons
19:00    
Junior, Kronäng Arena konstgräs 1
Junior » 
Kronängs IF - Gånghester/Målsryd
0  -  2  
11
19:00
ons
19:00    
Utvecklingslag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF U - Sandareds IF1  -  6  
10
12:00
tis
12:00    
P10, Tåängens idrottsplats, Sandhult
P10 » 
Sandhults SK - Kronängs Idrottsförening
  -      
09
19:30
mån
19:30    
Herr, Kronäng Arena konstgräs 1
Herr » 
Kronängs IF - Gällstads FK
1  -  2  
 
08
16:00
sön
16:00    
F08-09, Kransmossens IP D
F08-09 » 
Mariedals IK - Kronängs IF
0  -  7  
JULI 2021
 
31
07:00
lör
07:00    
Klubbstuga, Kronängs Arena
 
Kronängs Idrottsförening -   -      
 
03
15:00
lör
15:00    
Dam och U-lag, Idrottsparken A
Södra Ving/Timmele U - Kronängs IF U5  -  1  
02
18:00
fre
18:00    
P06-08, Kronäng Arena
P06-08 » 
Kronängs IF - Ulricehamns IFK
5  -  2  
01
19:30
tor
19:30    
Herr, Kronäng Arena konstgräs 1
Herr » 
Kronängs IF - Dalsjöfors GoIF
0  -  2  
JUNI 2021
 
30
19:30
ons
19:30    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF - Mariedals IK U (9:9)3  -  1  
30
19:00
ons
19:00    
Junior, Bråtaredsvallen 1
Junior » 
Rävlanda AIS - Kronängs IF
0  -  4  
28
19:30
mån
19:30    
Herr, Byttorps IP A Konstgräs
Herr » 
Byttorps IF - Kronängs IF
6  -  4  
 
27
19:00
sön
19:00    
Utvecklingslag, Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
Bergdalens IK - Kronängs IF U3  -  3  
27
17:00
sön
17:00    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF Vit - Alingsås IF FF Vit
  -      
27
17:00
sön
17:00    
Utvecklingslag, Kransmossens IP A
Mariedals IK - Kronängs IF U  -      
23
16:30
ons
16:30    
F08-09, Sandevi B-plan
F08-09 » 
Sandareds IF - Kronängs IF
4  -  9  
22
19:30
tis
19:30    
Utvecklingslag, Byttorps IP A Konstgräs
Byttorps IF U1 - Kronängs IF U5  -  1  
21
19:00
mån
19:00    
Herr, Kronäng Arena konstgräs 1
Herr » 
Kronängs IF - Hedareds BK
8  -  3  
21
17:30
mån
17:30    
P10, Kronängs Arena
P10 » 
Kronängs Idrottsförening - Byttorps IF
  -      
 
20
18:00
sön
18:00    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF U - Sjömarkens IF (9:9)0  -  0  
20
18:00
sön
18:00    
P10, Lassalyckan C-plan
P10 » 
Ulricehamns IFK Svart - Kronängs IF Vit
  -      
20
17:30
sön
17:30    
P06-08, Kronäng Arena
P06-08 » 
Kronängs IF - Mariedals IK
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P11, Kronäng Arena
P11 » 
Kronängs IF Vit - Rydboholms SK
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P11, Kronäng Arena
P11 » 
Kronängs IF Svart - Borås AIK
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Vit - Rydboholms SK
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Svart - Borås AIK
  -      
20
11:00
sön
11:00    
F07-08, Sandevi B-plan
F07-08 » 
Sjömarkens/Sandared - Kronängs IF
9  -  2  
18
18:00
fre
18:00    
F07-08, Sandevi B-plan
F07-08 » 
Sjömarkens/Sandared - Kronängs IF
  -      
17
19:00
tor
19:00    
Herr, Kronäng Arena konstgräs 1
Herr » 
Kronängs IF - Töllsjö IF
1  -  2  
15
18:30
tis
18:30    
Dam och U-lag, Åsavallen A
Nittorps IK U - Kronängs IF0  -  1  
 
13
19:15
sön
19:15    
Utvecklingslag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF U - Dalsjöfors GoIF0  -  9  
13
18:00
sön
18:00    
F08-09, Idrottsgården Konstgräsplan
F08-09 » 
Sjömarkens IF - Kronängs IF
8  -  3  
13
17:30
sön
17:30    
P06-08, Kronäng Arena
P06-08 » 
Kronängs IF - IF Elfsborg
8  -  3  
13
17:00
sön
17:00    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF Svart - Rydboholms SK
  -      
13
15:30
sön
15:30    
P11, Brämhults IP C
P11 » 
Brämhults IK - Kronängs IF Svart
  -      
13
15:30
sön
15:30    
P12, Brämhults IP C
P12 » 
Brämhults IK - Kronängs IF Svart
  -      
13
15:00
sön
15:00    
Junior, Kronäng Arena konstgräs 1
Junior » 
Kronängs IF - Ulricehamns IFK
2  -  1  
13
14:30
sön
14:30    
F07-08, Ekäng A, Hyssna
F07-08 » 
Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö - Kronängs IF
2  -  6  
13
14:30
sön
14:30    
F07-08, Ekäng A
F07-08 » 
Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö - Kronängs IF
  -      
12
13:05
lör
13:05    
P11, Lassalyckan C-plan
P11 » 
Ulricehamns IFK Röd - Kronängs IF Vit
  -      
12
13:05
lör
13:05    
P12, Lassalyckan C-plan
P12 » 
Ulricehamns IFK Röd - Kronängs IF Vit
  -      
11
18:00
fre
18:00    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF Vit - Sparsörs AIK
  -      
10
19:30
tor
19:30    
Herr, Kronäng Arena konstgräs 1
Herr » 
Kronängs IF - Kinna IF
  -      
08
19:30
tis
19:30    
Dam och U-lag, Kronängs Arena
Kronängs Idrottsförening - Bergdalens IK U  -      
 
06
17:30
sön
17:30    
P06-08, Kronängs Arena B-plan
 
P06-08 » 
- Kronängs Idrottsförening
  -      
06
14:30
sön
14:30    
F08-09, Kronäng Arena
F08-09 » 
Kronängs IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön
  -      
06
14:00
sön
14:00    
P11, Kronäng Arena
P11 » 
Kronängs IF Vit - Gånghester/Målsryd
  -      
06
14:00
sön
14:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Vit - Gånghester/Målsryd
  -      
06
14:00
sön
14:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Svart - Sandhult/Bredared
  -      
05
12:00
lör
12:00    
P10, Björkängsvallen
P10 » 
Bergdalens IK - Kronängs IF Vit
  -      
04
19:00
fre
19:00    
Herr, Ryrsjövallen
Herr » 
Göta BK - Kronängs IF
  -      
03
18:30
tor
18:30    
P10, Enevi B-plan
P10 » 
Redvägs FK - Kronängs IF
  -      
03
18:00
tor
18:00    
F07-08, Kronäng Arena
F07-08 » 
Kronängs IF - Ulricehamns IFK Blå
4  -  1  
03
18:00
tor
18:00    
F07-08, Kronäng Arena
F07-08 » 
Kronängs IF - Ulricehamns IFK Blå
  -      
02
19:00
ons
19:00    
Junior, Björnskogsvallen
Junior » 
Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Kronängs IF
  -      
02
18:30
ons
18:30    
P10, Svansjövallen B
P10 » 
Svansjö - Kronängs IF Svart
  -      
MAJ 2021
 
30
18:00
sön
18:00    
Dam och U-lag, Kronäng Arena konstgräs 1
Kronängs IF U - Brämhults IK U2  -  0  
30
17:30
sön
17:30    
P06-08, Kronäng Arena
P06-08 » 
Kronängs IF - Byttorps IF Grön
5  -  3  
30
17:00
sön
17:00    
F07-08, Byttorps IP A
F07-08 » 
Byttorps IF - Kronängs IF
  -      
30
17:00
sön
17:00    
F07-08, Byttorps IP A
F07-08 » 
Byttorps IF - Kronängs IF
0  -  4  
30
15:00
sön
15:00    
Junior, Kronäng Arena konstgräs 1
Junior » 
Kronängs IF - Brämhults IK
1  -  2  
30
14:00
sön
14:00    
P11, Idrottsgården Konstgräsplan
P11 » 
Sjömarkens IF - Kronängs IF Svart
  -      
30
14:00
sön
14:00    
P11, Gårdavallen A-plan
P11 » 
Dalsjöfors GoIF - Kronängs IF Vit
  -      
30
14:00
sön
14:00    
P12, Idrottsgården Konstgräsplan
P12 » 
Sjömarkens IF - Kronängs IF Svart
  -      
30
14:00
sön
14:00    
P12, Gårdavallen A-plan
P12 » 
Dalsjöfors GoIF - Kronängs IF Vit
  -      
30
13:30
sön
13:30    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF Svart - Hyssna IF
  -      
30
11:00
sön
11:00    
F08-09, Brämhults IP B
F08-09 » 
Brämhults IK - Kronängs IF
  -      
28
17:45
fre
17:45    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF Vit - Byttorps IF - ersättare till Baik
  -      
 
23
18:00
sön
18:00    
P06-08, Dalsjöhov naturgräs
P06-08 » 
Dalsjöfors GoIF - Kronängs IF
1  -  8  
23
17:00
sön
17:00    
F07-08, Kronäng Arena
F07-08 » 
Kronängs IF - Toarpsalliansen Orange
  -      
23
17:00
sön
17:00    
P11, Kronängs Arena
P11 » 
Kronängs Idrottsförening - Byttorps IF (vit)
  -      
23
17:00
sön
17:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Vit - Ulricehamns IFK Svart
  -      
23
15:45
sön
15:45    
P10, Hallevi
P10 » 
Högvads BK - Kronängs IF Svart
  -      
23
15:00
sön
15:00    
F08-09, Kronäng Arena
F08-09 » 
Kronängs IF - Borås GIF
1  -  2  
23
14:00
sön
14:00    
P11, Kronäng Arena
P11 » 
Kronängs IF Svart - Fristads GoIF Vit
  -      
23
14:00
sön
14:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Svart - Fristads GoIF Vit
  -      
23
11:00
sön
11:00    
P10, Hedens IP Konstgräs
P10 » 
Fristads GoIF - Kronängs IF Vit
  -      
21
18:30
fre
18:30    
Junior, Bodavallen A konstgräs
Junior » 
Dardania IF - Kronängs IF
2  -  2  
20
19:30
tor
19:30    
Herr, Kronäng Arena konstgräs 1
Herr » 
Kronängs IF - Trollhättans FK
  -      
20
17:45
tor
17:45    
F07-08, Kronäng Arena
F07-08 » 
Kronängs IF - Toarpsalliansen Orange
0  -  5  
 
16
17:00
sön
17:00    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF Vit - Gerdskens BK Svart
  -      
16
16:00
sön
16:00    
Dam och U-lag, Örby IP
IFK Örby - Kronängs Idrottsförening1  -  6  
16
14:00
sön
14:00    
P11, Kronängs Arena
P11 » 
Kronängs Idrottsförening - Kronängs IF
  -      
16
14:00
sön
14:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Vit - Tranemo IF Röd
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P11, Byttorps IP C
P11 » 
Byttorps IF Svart - Kronängs IF Svart
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P12, Byttorps IP C
P12 » 
Byttorps IF Svart - Kronängs IF Svart
  -      
15
13:00
lör
13:00    
Junior, Kronängs Arena
Junior » 
Kronängs Idrottsförening - Bergdalens IK
  -      
14
19:00
fre
19:00    
Herr, Sven Erikssonsvallen A konstgräs
Herr » 
Rydboholms SK - Kronängs IF
  -      
14
17:45
fre
17:45    
P10, Kronäng Arena
P10 » 
Kronängs IF Svart - IF Olsfors
  -      
 
09
15:00
sön
15:00    
P10, Viskavallen Pruhultsplanen B
P10 » 
Kinna IF Blå - Kronängs IF Svart
  -      
09
14:00
sön
14:00    
P11, Kronäng Arena
P11 » 
Kronängs IF Svart - Bergdalens IK Svart
  -      
09
14:00
sön
14:00    
P12, Kronäng Arena
P12 » 
Kronängs IF Svart - Bergdalens IK Svart
  -      
09
10:15
sön
10:15    
P11, Björkängsvallen
P11 » 
Bergdalens IK Vit - Kronängs IF Vit
  -      
09
10:15
sön
10:15    
P12, Björkängsvallen
P12 » 
Bergdalens IK Vit - Kronängs IF Vit
  -      
08
13:00
lör
13:00    
Junior, Kronängs Arena
Junior » 
Kronängs Idrottsförening - Gånghester/Målsryd
  -      
05
18:00
ons
18:00    
P10, Ryda Sportfält B
P10 » 
IF Elfsborg - Kronängs IF Vit
  -      
 
02
15:00
sön
15:00    
Junior, Kronäng Arena konstgräs 1
Junior » 
Kronängs IF - Rävlanda AIS
  -      
02
11:00
sön
11:00    
Dam och U-lag, Kronängs Arena A-plan
Kronängs IF - Brämhults IK2  -  1  
APRIL 2021
 
29
19:30
tor
19:30    
Herr, Kronäng Arena konstgräs 1
Herr » 
Kronängs IF - Skepplanda BTK
  -      
MARS 2021
 
28
13:00
sön
13:00    
Junior, Almåshallen
Junior » 
Gånghester/Målsryd - Kronängs Idrottsförening
  -      
 
13
13:00
lör
13:00    
Junior, Kronängs Arena
Junior » 
Kronängs Idrottsförening - Bergdalens IK
  -      
 
Sponsorer