Kommande matcher
Visa alla matcher 2024: DAM 2024: DAM 2024: Damer, Div 4 Södra 2024: Damer, Div 5 Södra 2024: Damer, DM - Cup 2024: Damer, DM - Cup 2024: Damer, DM - Grupp 12 2024: Flickor Div 3 Borås 2024: Flickor Div 5 Borås 2024: Flickor Div 6 Alingsås 2024: Flickor Div 7 Borås 2024: Herrar, Div 5 Södra 2024: Herrar, DM - Grupp 9 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Futsal Div 3 Södra, 2023/2024 2024: Herrar, Utveckling A Södra 2024: Pojkar Div 11 Södra 2024: Pojkar Div 13 Borås Västra 2024: Pojkar Div 13 Borås Östra 2024: Pojkar Div 2 Södra 2024: Pojkar Div 5 Mark 2024: Pojkar Div 6 Ulricehamn 2024: Pojkar Div 8 Mark 2024: Pojkar Div 9 Borås 2024: Pojkar Div 9 Södra 2024: Pojkar DM P19 (f 05-) 2024: Träningsmatcher Dam Småland 2024: Träningsmatcher Damer, Västergötland 2024: Träningsmatcher Damer, Västergötland 2024: Träningsmatcher Seniorer Göteborg Dam 2024: Träningsmatcher Seniorer Göteborg Dam 2023: Dam 2023: Damer, Div 4 Södra 2023: Damer, DM - Cup 2023: Damer, DM - Grupp 12 2023: Damer, DM - Grupp 12 2023: Damer, DM - Grupp 12 2023: Damer, Futsal Div 1 Västergötland 2023: Damer, Futsal Div 1 Västergötland, 2022/2023 2023: Division 10 Mark Pojkar 2023: Division 11 Borås Pojkar 2023: Division 11 Södra Pojkar 2023: Division 13 Borås Östra Pojkar 2023: Division 3 Södra Flickor 2023: Division 4 Kinna Flickor 2023: Division 4 Södra Pojkar 2023: Division 5 U15 Västergötland Pojkar 2023: Division 6 Borås Östra Flickor 2023: Division 6 Borås Östra Flickor 2023: Division 7 Sydvästra Pojkar 2023: Division 8 Borås Flickor 2023: Division 8 Svenljunga Pojkar 2023: Herrar, Div 5 Södra 2023: Herrar, DM - Grupp 5 2023: Herrar, Futsal Div 3 Södra Västergötland, 2022/2023 2023: Herrar, Futsal Div 3 Södra Västergötland, 2022/2023 2023: Herrar, Futsal Div 3 Södra Västergötland, 2022/2023 2023: Herrar, Futsal Div 3 Södra Västergötland, 2022/2023 2023: Herrar, Futsal Div 3 Södra Västergötland, 2022/2023 2023: Herrar, Futsal Div 3 Södra Västergötland, 2022/2023 2023: Herrar, Utveckling A Sydöstra 2023: Pojkar Div 15, Sam 1 Gr 24 - Alingsås IF FF 2023: Pojkar Div 15, Sam 1 Gr 25 - Alingsås IF FF 2023: Träningsmatcher Dam Småland 2023: Träningsmatcher Damer, Västergötland 2023: Träningsmatcher Damer, Västergötland 2023: Träningsmatcher Div. 4 damer 2023: Träningsmatcher Seniorer Göteborg Dam 2022: Damer, Div 3 Västra 2022: Damer, Div 4 Södra 2022: Damer, DM - Cup 2022: Damer, DM - Grupp 14 2022: Damer, DM - Grupp 14 2022: Damer, Futsal-DM, grupp 4 2022: Division 11 Borås Pojkar 2022: Division 13 Borås II Pojkar 2022: Division 4 Borås Flickor 2022: Division 5 Sydöstra Pojkar 2022: Division 7 Mark Flickor 2022: Division 8 Borås II Pojkar 2022: Division 9 Mark Pojkar 2022: Flickor, Futsal-DM F19 (f 03-), grupp 2 2022: Herrar, Div 5 Södra 2022: Herrar, DM - Grupp 2 2022: Herrar, Utveckling B Borås 2022: Herrar, Utveckling B Ulricehamn 2022: Pojkar, Futsal Junior Södra Västergötland 2022: Pojkar, Futsal Junior Södra Västergötland 2022: Träningsmatcher Damer 2022: Träningsmatcher Damer 2022: Träningsmatcher Damer 2022: Träningsmatcher Damer 2022: Träningsmatcher Div. 3 damer 2021: Damer, Div 4 Mellersta 2021: Damer, Div 4 Södra 2021: Division 10 Ulricehamn Pojk 2021: Division 11 Borås Pojk 2021: Division 11 Mark Pojk 2021: Division 13 Borås Pojk 2021: Division 13 Borås Pojk 2021: Division 13 Ulricehamn Pojk 2021: Division 13 Ulricehamn Pojk 2021: Division 2 Pojk Vårmatcher 2021: Division 2 Södra Pojk Västergötland 2021: Division 4 Borås Flick 2021: Division 4 Flick Vårmatcher 2021: Division 5 Borås Flick 2021: Division 5 Flick Vårmatcher 2021: Division 7 Borås Pojk 2021: Division 7 Pojk Vårmatcher 2021: Division 8 Ulrichamn Flick 2021: Herrar, Div 4 Södra 2021: Herrar, DM - Grupp 8 2021: Herrar, Utveckling A Södra 2021: Herrar, Utveckling B Borås 2021: Pojkar, Futsal Junior Västergötland (f.2002 och senare) 2021: Träningsmatcher Damer 2021: Träningsmatcher Damer 2021: Träningsmatcher Herrar 2021 2020: Damer, Div 4 Södra 2020: Damer, Futsal Div 2 Västergötland 2020: Damer, Futsal Div 2 Västergötland 2020: Damer, Futsal Div 2 Västergötland 2020: Damer, InterSport Cup - Grupp 13 2020: Damer, InterSport Cup - Grupp 13 2020: Damer, InterSport Cup - Grupp 13 2020: Damer, Kval till div 3, Grupp 2 2020: Damer, Träningsmatcher 2020: Flickor Div 6 Borås 2020: Flickor, Div 2 Södra 2020: Flickor, Div 2 Södra - Vår 2020: Flickor, Div 5 Ulricehamn 2020: Flickor, Div 5 Ulricehamn - Vår 2020: Flickor, Futsal 16 år 2020: Flickor, Futsal 16 år 2020: Flickor, Futsal 16 år 2020: Herrar, Div 4 Södra 2020: Herrar, InterSport Cup 2020: Herrar, InterSport Cup - Grupp 5 2020: Herrar, InterSport Cup - Grupp 5 2020: Herrar, InterSport Cup - Grupp 5 2020: Herrar, Träningsmatcher 2020: Herrar, Träningsmatcher 2020: Herrar, Utveckling B Borås 2020: Pojkar Div 12 Borås 2020: Pojkar Div 13 Bollebygd 2020: Pojkar Div 13 Bollebygd 2020: Pojkar Div 13 Borås 2020: Pojkar Div 9 Borås 2020: Pojkar, Div 2 Södra - Vår 2020: Pojkar, Div 4 Södra 2020: Pojkar, Div 4 Södra - Vår 2020: Pojkar, Div 7 Södra - Vår 2020: Pojkar, Div 8 Södra 2020: Pojkar, Div 8 Södra - Vår 2019: Damer, Div 3 Södra 2019: Damer, Futsal Div 2 2019: Flickor, Div 2 Södra 2019: Flickor, Div 4 Borås 2019: Flickor, Div 6 Borås 2019: Flickor, Div 8 Borås 2019: Flickor, F16-DM 2019: Futsal-DM, damer, grupp 2 2019: Futsal-DM, P 15 (f 04-), finalspel grupp 7 2019: Futsal-DM, P 15 (f 04-), grupp 5 2019: Futsal-DM, P 15 (f 04-), grupp 5 2019: Futsal-DM, P 15 (f 04-), grupp 5 2019: Herrar Utveckling B Borås Västra 2019: Herrar Utveckling B Borås Östra 2019: Herrar, Div 4 Södra 2019: InterSport Cup, Dam Grupp 13 2019: Pojkar, Div 11 Borås 2019: Pojkar, Div 12 Borås 2019: Pojkar, Div 14 Borås V 2019: Pojkar, Div 4 Södra 2019: Pojkar, Div 5 Borås 2019: Pojkar, Div 8 Ulricehamn 2019: Pojkar, Div 9 Borås 2019: Pojkar, Futsal 16 år 2019: Pojkar, P16-DM 2018: Damer, Div 2 Västergötland Futsal 17/18 2018: Damer, Div 2 Västergötland Futsal 17/18 2018: Damer, Div 4 Södra 2018: Damer, Kval till Div 3 2019, grupp 1 2018: Damer, Träningsmatcher 2018 Västergötland 2018: Flickor, Div 3 Södra - Kompisligan 2018: Flickor, Div 4 Södra - Kompisligan 2018: Flickor, Div 4 Södra - Kompisligan 2018: Flickor, Div 7 Borås - Kompisligan 2018: Futsal-DM, damer grupp 1 2018: Herrar, Div 4 Södra 2018: Herrar, Träningsmatcher 2018 Västergötland 2018: Herrar, Utveckling A Sydvästra 2018: Herrar, Utveckling B Borås Södra 2018: InterSport Cup, Dam Grupp 15 2018: InterSport Cup, Dam Grupp 15 2018: InterSport Cup, Herr Grupp 3 2018: Länsförsäkringar Cup F14-DM 2018: Länsförsäkringar Cup P14-DM 2018: Pojkar, Div 11 Mark - Kompisligan 2018: Pojkar, Div 12 Borås - Kompisligan 2018: Pojkar, Div 13 Mark - Kompisligan 2018: Pojkar, Div 14 Ulricehamn - Kompisligan 2018: Pojkar, Div 5 Sydöstra - Kompisligan 2018: Pojkar, Div 6 Bollebygd - Kompisligan 2018: Vedum tjejcup 2017: Bregmo Cup 2017: Dalsjöfors GoIF Damcup 2017: Damer, Div 4 Södra 2017: Damer, Träningsmatcher 2017 Västergötland 2017: Flickor, Div 4 Södra - Kompisligan 2017: Flickor, Div 5 Ulricehamn - Kompisligan 2017: Flickor, Div 6 Mark - Kompisligan 2017: Flickor, Div 9 Borås - Kompisligan 2017: Herrar, Div 4 Södra 2017: Herrar, Träningsmatcher 2017 Västergötland 2017: Herrar, Träningsmatcher 2017 Västergötland 2017: Herrar, Utveckling A Sydvästra 2017: Herrar, Utveckling B Borås 2017: InterSport Cup, Dam Grupp 12 2017: InterSport Cup, Dam Grupp 12 2017: Junior DM, 2017 2017: P14 DM, 2017 2017: P16 DM, 2017 2017: Pojkar, Div 13 Mark - Kompisligan 2017: Pojkar, Div 14 Borås Östra - Kompisligan 2017: Pojkar, Div 2 Mellersta - Kompisligan 2017: Pojkar, Div 8 Borås - Kompisligan 2017: Pojkar, Div 8 Södra - Kompisligan 2016: Blå Kläder Cup 2016: Blå Kläder Cup 2016: Blå Kläder Cup 2016: Damer, Div 4 Södra 2016: Damer, Lokalt seriespel Futsal 2016: Damer, Lokalt seriespel Futsal 2016: Damer, Träningsmatcher 2016 Västergötland 2016: Flickor, Div 5 Sydvästra - Kompisligan 2016: Flickor, Div 6 Borås - Kompisligan 2016: Flickor, Div 7 Mark - Kompisligan 2016: Flickor, Div 7 Mark - Kompisligan 2016: Futsal-DM, damer, grupp 3 2016: Herrar, Div 4 Södra 2016: Herrar, Utveckling B Borås 2016: Junior DM, 2016 2016: Pojkar, Div 14 Borås 2 - Kompísligan 2016: Pojkar, Div 2 Södra - Kompisligan 2016: Pojkar, Div 6 Ulricehamn - Kompisligan 2016: Pojkar, Div 8 Södra - Kompisligan 2016: Pojkar, Div 9 Borås 1 - Kompísligan 2015: Futsal-DM, F 17, grupp 2 2015: Flickor, Div 2 Södra 2015: Flickor, Div 4 Södra 2015: Flickor, Div 6 Kinna 2015: Flickor, Div 7 Kinna 2015: Flickor, Div 9 Borås 2015: Flickor, Div 9 Borås 2015: Flickor, F19-DM 2015 2015: Futsal-DM, damer, grupp 5 2015: Herrar, Div 5 Västra 2015: Herrar, Utveckling A Sydvästra 2015: Pojkar, Div 10 Borås 2015: Pojkar, Div 5 Södra 2015: Pojkar, Div 8 Borås 2015: Pojkar, Div 9 Borås Ö 2015: Pojkar, P16-DM 2015 2014: Flickor, Div 10 Borås 2014: Flickor, Div 2 Södra 2014: Flickor, Div 6 Borås 2014: Flickor, Div 7 Borås 2014: Flickor, Div 9 Alingsås 2014: Flickor, F19-DM 2014 2014: Futsal-DM, damer, grupp 4 2014: Futsal-DM, damer, grupp 4 2014: Futsal-DM, F 17 (f 98-), grupp 3 2014: Herrar, Div 6 Borås 2014: Herrar, Träningsmatcher 2014 Västergötland 2014: Herrar, Utveckling B Borås 2014: Pojkar, div 11 Kinna 2014: Pojkar, Div 13 Borås 2014: Pojkar, Div 15 Borås 2014: Pojkar, Div 16 Kinna 2014: Pojkar, Div 17 Fristad 2014: Pojkar, Div 6 Borås 2014: Pojkar, Div 9 Borås 2014: Pojkar, P16-DM, 2014
09 19:30
tis 13 12:00
lör 13 15:00
lör 13 15:30
lör 14 14:00
sön
17 19:15
ons 19 19:00
fre 20 14:00
lör 21
sön
24 18:00
ons 24 19:00
ons 26 19:00
fre 26 19:00
fre 26 19:00
fre 26 19:00
fre 27 11:00
lör 27 14:00
lör 28 13:00
sön 28 18:00
sön 28 18:00
sön
01 11:00
ons 01 11:00
ons 01 15:00
ons 03 18:30
fre 04
lör 04
lör 04 14:00
lör 05
sön 05
sön 05
sön 05
sön 05 11:00
sön 05 11:00
sön 05 11:00
sön 05 11:00
sön 05 16:00
sön 05 16:00
sön 05 16:00
sön 05 16:00
sön
07 19:00
tis 07 19:30
tis 08 19:00
ons 08 19:30
ons 08 19:30
ons 09
tor 09 11:00
tor 09 11:00
tor 09 14:00
tor 10 18:00
fre 11 15:00
lör 12
sön 12
sön 12
sön 12 11:00
sön 12 13:00
sön 12 15:00
sön 12 17:00
sön 12 19:00
sön 12 19:00
sön 12 19:00
sön
14 19:00
tis 16 19:00
tor 16 19:00
tor 17 19:00
fre 17 19:00
fre 18 11:00
lör 18 11:00
lör 18 11:00
lör 18 11:00
lör 18 14:00
lör 19
sön 19
sön 19
sön 19 14:00
sön 19 15:00
sön 19 15:00
sön 19 16:00
sön 19 17:00
sön
20 19:15
mån 21 18:00
tis 21 19:15
tis 23 19:30
tor 23 19:30
tor 24 19:00
fre 25 11:00
lör 25 11:00
lör 25 15:00
lör 26
sön 26
sön 26
sön 26 11:00
sön 26 11:00
sön 26 14:00
sön 26 17:00
sön 26 19:00
sön 26 19:00
sön 26 19:00
sön 26 19:00
sön
01 11:00
lör 01 13:00
lör 02
sön 02
sön 02
sön 02 11:00
sön 02 13:00
sön 02 14:00
sön 02 15:00
sön 02 18:00
sön 02 18:00
sön 02 18:00
sön 02 18:30
sön
03 19:00
mån 03 19:00
mån 04 18:30
tis 05 19:00
ons 05 19:15
ons 05 19:15
ons 05 19:30
ons 06 11:00
tor 06 13:00
tor 06 15:00
tor 06 15:00
tor 06 19:00
tor 07 19:00
fre 08 11:00
lör 09
sön 09
sön 09 11:00
sön 09 11:00
sön 09 11:00
sön 09 15:30
sön 09 15:30
sön 09 16:00
sön 09 17:00
sön 09 18:00
sön 09 18:00
sön
11 19:00
tis 12 19:15
ons 13 19:00
tor 14 19:00
fre 15 11:00
lör 16
sön 16
sön 16
sön 16
sön 16
sön 16 11:00
sön 16 13:00
sön 16 13:00
sön 16 15:00
sön 16 17:30
sön 16 18:00
sön 16 18:00
sön
17 19:00
mån 17 19:00
mån 17 19:00
mån 18 19:00
tis 19 18:00
ons 19 19:30
ons 23
sön 23
sön 23 15:00
sön 23 17:30
sön 23 17:30
sön 23 17:30
sön
24 19:00
mån 24 19:00
mån 25 18:30
tis 25 19:30
tis 25 19:30
tis 27 19:00
tor 27 19:00
tor 28 19:00
fre 28 19:00
fre 28 19:00
fre 28 19:00
fre 29 11:00
lör 30 13:00
sön 30 15:00
sön 30 18:00
sön
03 19:00
ons 06 13:00
lör 07 16:00
sön
08
tor 08
tor 11
sön 11
sön 11 17:00
sön 11 18:00
sön 11 18:00
sön
12 19:15
mån 12 19:30
mån 14 19:30
ons 14 19:30
ons 15
tor 15 18:45
tor 16 19:00
fre 17 11:00
lör 18
sön 18
sön 18
sön 18
sön 18 11:00
sön 18 11:00
sön 18 13:00
sön 18 13:00
sön 18 15:00
sön 18 16:00
sön 18 16:00
sön 18 17:00
sön 18 17:30
sön 18 17:30
sön 18 18:00
sön
20 19:00
tis 21 19:00
ons 21 19:00
ons 22 19:30
tor 22 19:30
tor 23 18:00
fre 24 11:00
lör 24 11:00
lör 25
sön 25
sön 25
sön 25
sön 25 13:00
sön 25 13:00
sön 25 18:00
sön 25 18:00
sön 25 18:00
sön
29 19:30
tor 30 17:30
fre 30 18:00
fre 31 11:00
lör 31 11:00
lör 31 13:00
lör 31 13:00
lör
01
sön 01
sön 01
sön 01 11:00
sön 01 11:00
sön 01 13:00
sön 01 13:00
sön 01 17:00
sön 01 17:30
sön 01 17:30
sön 01 18:00
sön 01 18:00
sön
05 19:15
tor 05 19:15
tor 05 19:30
tor 06 19:00
fre 07 11:00
lör 07 11:00
lör 07 13:00
lör 07 16:00
lör 07 16:00
lör 08
sön 08
sön 08 11:00
sön 08 11:00
sön 08 14:30
sön 08 15:00
sön 08 17:00
sön 08 17:30
sön 08 18:00
sön
09 18:30
mån 10 18:30
tis 12 18:30
tor 14 11:00
lör 14 13:00
lör 14 16:00
lör 14 16:00
lör 15
sön 15 11:00
sön 15 12:00
sön 15 13:00
sön 15 13:00
sön 15 13:00
sön 15 13:00
sön 15 16:00
sön 15 16:00
sön 15 17:30
sön 15 17:30
sön
19 19:30
tor 19 19:30
tor 20 19:00
fre 21 11:00
lör 21 13:30
lör 21 16:00
lör 21 16:00
lör 22
sön 22
sön 22
sön 22
sön 22
sön 22 11:00
sön 22 15:00
sön 22 15:00
sön 22 17:00
sön 22 17:30
sön 22 18:00
sön
25
ons 25 19:30
ons 27 18:00
fre 28 13:30
lör 28 16:00
lör 28 16:00
lör 29
sön 29
sön 29 11:00
sön 29 11:00
sön 29 13:00
sön 29 13:00
sön 29 13:00
sön 29 13:30
sön 29 15:00
sön 29 17:00
sön 29 18:00
sön
05 11:00
lör 05 13:00
lör 05 13:30
lör 06
sön 06 11:00
sön 06 11:00
sön 06 15:00
sön 06 15:00
sön 06 17:00
sön